More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             У березні – травні 1947 року в будівлі поліклініки медсанчастини Днепростороя було відкрито перше родопомічний установа на правому березі р Запоріжжя. Пологовий будинок знаходився на другому поверсі двоповерхової будівлі. Відкрито було 20 акушерських ліжок.
            У 1955 році під знову вибудуваної 9-й міськлікарні було відкрито гінекологічне відділення на 40 ліжок. Відкрито нову жіноча консультація по вул. Кіяшко22, на 5 акушерських ділянок.
           Починаючи з березня 1967 року акушерсько-гінекологічна допомога жінкам Ленінського району, та й усього м.Запоріжжя почали надавати на якісно вищому і гідному рівні. Було побудовано і оснащено устаткуванням типове будівля 4 пологового будинку по вул. Дудикіна 9, де пологовий будинок розташовується і сьогодні.
              У пологовому будинку, в даний час, працюють лікарі професіонали, ентузіасти своєї справи. У відділеннях використовуються ефективні методи лікування акушерської та гінекологічної патології.
              Наш пологовий будинок з 2004 року в рамках програми ВООЗ-ЮНІСЕФ «Лікарня доброзичлива до дитини» першої в області і одна з перших в Україні працює за програмою партнерських пологів і підтримки грудного вигодовування.
            

Наш пологовий будинок з 2004 року в рамках програми ВООЗ-ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» працює за програмою партнерських пологів і підтримки грудного вигодовування. Кредо нашого пологового будинку – забезпечення приватності, конфіденційності і партнерської підтримки у пологах. Індивідуальні пологові зали надають можливість сумісного перебування сім’ї на протязі всього часу пологів, під час яких вагітна веде себе активно, має можливість обрати зручну позу як в першому, так і в другому періодах пологів. Для цього є все необхідне обладнання: м’яч, стільці, мати, шведська стінка. 

КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР є закладом І акредитаційної категорії, який працює в режимі цілодобового надання екстреної медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим.

За рік в закладі проходить до 1500 пологів та проводиться більш 2000 оперативних втручань. В КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР функціонує амбулаторно-поліклінічний підрозділ та стаціонарний підрозділ на 90 ліжок.

Пологовий будинок є засновником програми спільного перебування матері і дитини в місті та області, починаючи з 1990-х років. Успішно виконується Національна програма з підтримки грудного вигодовування. Впроваджується програма нових перинатальних технологій, що дозволило помітно знизити число ускладнених і оперативних пологів. У 2005 році пологовий будинок був відзначений званням «Лікарня, доброзичлива до дитини». У відділеннях використовуються ефективні методи лікування акушерської та гінекологічної патології

Пріоритетним напрямком роботи є здоров’я матері та дитини.

Сьогодні заклад отримав сучасний апарат ШВЛ з транспортним інкубатором GLOBE-TROTTER закуплений за кошти бюджету міста. Апарат унікальний, в Україні таких одиниці.

Цей апарат надає можливість вирішити одночасно два завдання -забезпечення  штучної вентиляції легенів немовляти з дихальними розладами, недоношених немовлят з вагою від 500 гр. та можливість транспортування дитини на ШВЛ безпосередньо з пологової зали. Також Dräger TI500 Globe-Trotter – це можливість транспортування новонароджених на ШВЛ на будь-які відстані зі збереженням комфортних умов, тепла, безпечного мікроклімату. Використання цього апарату надасть можливість  знизити перинатальні втрати серед недоношених  дітей  та дітей з дихальними розладами.

   Нещодавно за кошти місцевого бюджету було придбано сучасне ліжко– трансформер  для вільного вибору поз у другому періоді пологів. Одним із ключових переваг вертикальних позицій є значне зменшення частоти порушень серцевого ритму плода та зменшення розривів промежини.


Нами накопичено достатній досвід в плані поєднання кваліфікованої акушерської та неонатольгіческой допомоги з наданням різних послуг.
Ми маємо можливість надати Вам, крім унікальних програм ведення пологів, знеболення та догляду за новонародженими, наступні можливі послуги:

  • Окреме сімейне відділення (вхід окремий) з індивідуальними сімейними залами;
  • Можливість прийняття душу або ванни в першому періоді пологів;
  • Одномісні комфортабельні палати з усіма зручностями (душ, туалет, ТБ, холодильник і т.д.);
  • Можливість вибору партнера для підтримки під час пологів;
  • Окремий гостьовий зал для прийому друзів і родичів;
  • Можливість вибору лікаря на пологи;
  • Можливість вертикальних пологів у другому період.

               При пологовому будинку в нашій жіночій консультації працюють Школи свідомого батьківства з курсом «Партнерські пологи».
«Партнерські пологи» – це унікальна можливість отримати цілий комплекс кваліфікованих послуг, хороший рівень сервісу, а так само унікальну можливість долучитися до превеликий таїнства – диву НАРОДЖЕННЯ.
               У гінекологічному відділенні нашого пологового будинку застосовуються сучасні методи хірургічного лікування. В даний час близько 90% оперативних втручань здійснюється малоінвазивними ендоскопічними (лапароскопічні) методами.
               Пологовий будинок № 4 не економить на здоров’ї пацієнтів – в розпорядженні наших досвідчених гінекологів знаходиться найсучасніша техніка для проведення лапароскопічних операцій будь-якої складності.
               Прекрасні післяопераційні результати, мінімальна травматизація і швидке одужання роблять дані оперативні втручання «золотим стандартом» сучасної гінекологічної хірургії.

 

Ми допоможемо Вам відчути радість батьківства.

 

0YDRltC20LbRjywg0JfQsNC_0L7RgNGW0LfRjNC60LAg0L7QsdC70LDRgdGC0Yw!5e0!3m2!1suk!2sua!4v1498229863500" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen>

top

Шановні жінки!

 

КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР відновив звичний режим роботи

 

Колектив закладу висловлює щиру вдячність за надання допомоги, усім небайдужим людям, які підтримували в період загострення епідеміологічної ситуації в країні.

Колектив цінує ваші зусилля з організації цієї допомоги, що є виявом гуманізму й співпереживання, за долю українського майбутнього.

Запрошуємо вас до нашого пологового будинку, бажаємо, щоб кожна запорізька родина була щасливою.  Якісне медичної допомоги та психологічної підтримки  є пріоритетним напрямком пологового будинку.

Телефон цілодобової гарячої лінії: 095 634 35 44

Наша адреса: м. Запоріжжя, 69065,

вул. Дудикіна, 9

тел./факс (061) 224-36-37

e-mail: grd4@ukr.net

http://www.gorroddom4.zp.ua