More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

 
Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії – Розовська Ольга Петрівна.
 

У наш час складно уявити собі роботу пологового будинку без відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Завдання відділення – проведення анестезіологічної допомоги при виконанні оперативних втручань в акушерстві та гінекології, надання кваліфікованої допомоги жінкам, стан яких потребує проведення інтенсивної терапії.

У нашому пологовому будинку знеболюються всі операції в гінекології, як «великі», так і «малі»: гістеректомія, операції на придатках матки, лапароскопія, гістерорезектоскопія, лікувально-діагностичне обстеження порожнини матки, аборти. Усі лікарі – анестезіологи мають вищу або першу кваліфікаційну категорію, працюють за сучасними стандартами, мають усі необхідні практичні навики. При  проведенні анестезій застосовуються препарати, які мають мінімальну побічну дію, не викликають галюцинацій, що забезпечує адекватне знеболювання і комфортне пробудження. Дози і комбінації препаратів підбираються індивідуально для кожної пацієнтки, в залежності від виду операції.

Для знеболення пологів широко застосовується епідуральна аналгезія, яка виконується як за медичними показниками, так і за бажанням породіллі. При епідуральній аналгезії зберігається свідомість і рухова активність пацієнтки, забезпечується максимальний комфорт під час пологів без негативного впливу на плід.

При операції кесарів розтин в більшості випадків застосовується реґіонарна анестезія (спінальна або епідуральна), що також сприяє мінімальному медикаментозному впливу на організм матері і дитини, забезпечується рання активізація породіль.

Застосування спінальної та епідуральної анестезій при кесаревому розтині дозволяє жінкам побачити своїх малюків з перших хвилин життя, новонароджений може отримати першу порцію молозива прямо в операційній. У подальшому, доки триває операція, дитину викладають на груди батькові та відбувається первинний контакт «шкіра до шкіри».

У палатах інтенсивної терапії родичі пацієнток мають можливість допомагати молодим мамам у догляді за новонародженим.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії, також як і операційні, обладнані сучасною апаратурою: дихальною апаратурою останнього покоління, кардіомоніторами, шприцевими дозаторами, кювезами.

У відділенні інтенсивної терапії пологового будинку № 4 Вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу, забезпечать гарний догляд і створять сприятливу та доброзичливу атмосферу.

[su_custom_gallery source=”media: 3813,3814,3815″ limit=”12″ link=”lightbox” target=”blank” width=”210″ height=”250″]

top