More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Відділення гінекології

В.о. завідувача гінекологічним відділенням

АЛЬРАХІМ Мохамад Фірас

Гінекологічне відділення розраховане на 40 ліжок і надає планову і екстрену медичну допомогу жінкам з гінекологічною патологією та патологією вагітності на ранніх термінах.

У відділенні працюють кваліфіковані лікарі акушери-гінекологи, що  мають вищу та першу категорії, які володіють усіма видами оперативного і консервативного лікування в гінекології. Лікарі відділення працювали або стажувалися в приватних клініках Німеччини, Ізраїлю, Сирії, Росії , Англії та ін.

Всі медичні сестри мають вищу і першу кваліфікаційні категорії.

Палати, в яких знаходяться жінки, можуть бути одно -, двох -, три – або чотиримісні, і обладнані всім необхідним для комфортного перебування.

Основні напрямки роботи гінекологічного відділення:

 • порушення менструального циклу;
 • невиношування вагітності на ранніх термінах;
 • ведення пацієнток з вагітністю, що не розвивається;
 • переривання вагітності як в терміни до 12 тижнів;
 • лікування запальних захворювань органів малого таза;
 • безпліддя різного ґенезу;
 • оперативне лікування при пухлинах матки і придатків;
 • органозберігаючі оперативні втручання на матці;
 • оперативні втручання при опущенні і випаданні матки;
 • пластичні операції, операції при нетриманні сечі, піхвово – промежинні пластичні операції;
 • малоінвазивні методи хірургічного лікування: ендовідеохірургія порожнини матки (гістероскопія, гістерорезектоскопія), видалення «без розрізів» кіст яєчників, лейоміом, запальних пухлин.

Для лікування хворих в гінекологічному відділенні використовуються багато сучасних методик та нові технології.

У відділенні виконуються лапароскопічні операції, гістероскопії і гістерорезектоскопії.      Відділення оснащене сучасним ендовідеохірургіческім комплексом.

Лапароскопія – огляд органів черевної порожнини за допомогою ендоскопа для діагностики та проведення лікувальних хірургічних втручань. Лапароскопія буває діагностичної та оперативної. Діагностична лапароскопія дозволяє візуально оцінити стан внутрішніх органів, оперативна – дає можливість зробити маніпуляцію щадним методом.

Із застосуванням лапароскопічного доступу в відділенні виконуються хірургічні втручання різного ступеня складності:

 • видалення і вилущування кіст яєчників (ендометріоїдні, дермоідні, фолікулярні і ін. кісти), а також резекція або дрілінг яєчників при СПКЯ
 • операції при зовнішньому генітальному ендометріозі (з залученням до патологічного процесу суміжних органів), при міомах матки з видаленням матки і без.
 • консервативна міомектомія (видалення вузлів міоми)
 • оперативне лікування патології маткових труб (позаматкова вагітність, гідросальпінгс, відновлення прохідності маткових труб при їх непрохідності)
 • адгезіолізіс при спайковій хворобі
 • видалення матки при доброякісних пухлинах

 

Лапароскопічні операції по можливості проводяться не тільки в плановому порядку, але і екстрено – в будь-який час доби, включаючи вихідні та святкові дні (це операції при апоплексії яєчників, позаматкової вагітності і т.д.)

Гістероскопія / гістерорезектоскопія – метод обстеження і лікування, який дозволяє оглянути стінки порожнини матки за допомогою ендоскопічних інструментів, який відкриває широкі можливості як для діагностики, так і для усунення проблеми (хірургічного лікування). Цей метод дозволяє рано виявляти внутрішньоматкову патологію (міома матки, аденоміоз, поліпи і гіперплазії ендометрію, внутрішньоматкові перегородки та зрощення).

Із застосуванням гістероскопії / гістерорезектоскопії в відділенні виконуються хірургічні втручання підвищеної складності:

 • видалення поліпів і субмукозних вузлів матки, гістерорезектоскопічна абляція і резекція ендометрія (при гіперпластичних процесах ендометрія)
 • при внутрішньому ендометріозі, внутрішньоматкових синехії (зрощення) після ускладнених пологів або абортів, залишків плодового яйця, видалення ВМК, патології ендометрія (гіперплазія, поліпи ендометрія, поліпи матки, поліпи шийки матки)


Радіохвильове лікування

Радіохвильове лікування – це сучасний метод лікування шийки матки, перевага якого полягає в мінімальної травматичності операції, що проводиться. Радіохвильове лікування використовується для лікування ерозії, ектопії шийки матки, при рубцевих її деформаціях, лейкоплакія, при легкій або помірній дисплазії епітелію шийки матки, кондиломах вульви або промежини, кістах піхви, поліпи цервікального каналу і інше.

 

Переривання вагітності до 12 тижнів вагітності

Переривання вагітності проводиться тільки висококваліфікованими фахівцями. Перевага віддається методу вакуум-аспірації. Операція триває всього кілька хвилин і проводиться при локальної або внутрішньовенної анестезії. Переваги методу вакуум-аспірації в тому, що слизова тіла матки отримує мінімальні пошкодження, отже відбувається більш швидке відновлення слизової маткової порожнини, ніж при звичайному аборті. При виписці пацієнтці даються рекомендації, призначається контрольне УЗД, обговорюються способи контрацепції. Можливо на ранніх термінах переривання вагітності за допомогою пігулок.

Професійна допомога в безпечних умовах

У відділенні гінекології є все необхідне, щоб лікування або операція пройшли успішно: професійні фахівці, сучасне обладнання, безпечні умови в операційному залі. Лікування проводять фахівці в області ендоскопічної гінекології, що мають багаторічний досвід проведення гістероскопії і лапароскопії будь-якої складності. У відділенні є можливість отримати консультацію професора кафедри ЗМАПО – Резніченко Галини Іванівни.

Девіз нашого відділення – комфортне і швидке одужання!

Протягом всього перебування в відділенні медичний персонал проявить до вас максимум уваги і турботи.

Після малоінвазивної операції (лапароскопія, гістероскопія, гістерорезектоскопія) одужання відбувається швидко і легко: перебування в стаціонарі близько доби, а далі одужання може проходити в звичній домашній обстановці з необхідною консультативною допомогою.

Відділення гінекології  оснащено ендовідеохірургічним обладнанням для проведення гінекологічних операцій (кісти, міоми та інші).

[su_custom_gallery source=”media: 3818,3819,3820,3821,3822,3823″ limit=”12″ link=”lightbox” target=”blank” width=”210″ height=”250″]

top