More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Відділення патології вагітності

Завідувач відділення патології вагітності – Стовбира Лариса Володимирівна.

Якщо у Вас є проблеми і Ваша вагітність протікає з ускладненнями, то в нашому відділенні завжди раді будуть допомогти, щоб у вашій родині з’явилась здорова дитина.

Не завжди вагітність протікає фізіологічно. При виникненні таких ускладнень, як загроза передчасних пологів, різні форми гестозів, неправильне передлежання плода, рубець на матці, порушення кровотоку в системі мати-плацента-плід, переношування вагітності і багато інших показань, що потребують перебування в умовах стаціонару. Тут Вас зустрінуть уважні високопрофесійні лікарі з ласкавими руками та чуйним серцем. Всі вагітні високої групи ризику оглядаються спільно з співробітниками кафедри акушерства та гінекології ЗМАПО.

У ВПВ проводять всі види лабораторних досліджень, діагностичне обстеження проводиться на сучасному обладнанні. Для правильної постановки діагнозу допоможуть: кабінет функціональної діагностики, де визначається стан Вашого малюка за допомогою апарату УЗД, разом з Вами послухають і запишуть серцебиття плоду на кардіотокографі: експерт КТГ, діагностують можливі відхилення в роботі плаценти за допомогою доплерометрії. У відділенні працюють досвідчені клініцисти, які на підставі проведеного обстеження призначають спеціально підібраний для кожної вагітної індивідуальний план лікувальних заходів, визначається спосіб і час розродження при різній патології. Цілодобова лабораторія дає можливість проводити комплексне динамічне спостереження за станом вагітних.

Двічі на добу проводиться обхід лікаря, організовано  цілодобовий пост акушерки.
Лікарі та акушерки допоможуть Вам впоратись з проблемами і підготуватись до пологів. Щоденно  демонструються науково-популярні фільми про грудне вигодовування, ознайомлюють з принципами грудного вигодовування. Співробітник відділення читає лекції про харчування вагітних, про правильну поведінку під час пологів, проводиться навчання дихальної техніки,  що полегшує перебіг пологів.

У регламентовані терміни здійснюється госпіталізація пацієнток, які підлягають оперативному розродженню. Притримуючись стандартів надання медичної допомоги, фахівці відділення знаходять індивідуальний підхід до кожної жінки, намагаючись забезпечити не тільки якісне виконання медичних процедур, а й створити психологічно-комфортну обстановку, що в кінцевому підсумку дозволяє досягти успішного результату пологів.

У пологовому будинку передбачено 3-х разове харчування, є палати підвищеної комфортності.

 

При надходженні до ВПВ Вам необхідно мати:

  • направлення на госпіталізацію;
  • паспорт;
  • обмінна карта вагітної;
  • халат, капці, туалетні приналежності;
  • постільна білизна.

Лікарі та акушерки допоможуть Вам впоратись з проблемами і підготуватись до пологів.
Ми не просто « пологовий будинок», ми ціле медичне містечко для мам і малюків! Це – певна технологія організації медичної допомоги, спрямована на збереження вагітності та народження здорової дитини.

 

Відділення патології вагітності оснащено:

  • сучасними фетальними моніторами;
  • функціональними ліжками;
  • фетальним доплером;
  • експертним КТГ;
  • амніоскопом.

Монітор, з яким ми працюємо, є експертним приладом, який дозволяє визначати параметри, пов’язані з рН крові плоду, що є «золотим стандартом» оцінки його стану.

На відміну від звичайних апаратів, він здатен аналізувати запис вже з 26 тижня вагітності, фіксувати паралельно серцебиття плодів при багатоплідній вагітності, робити автоматичні розрахунки непідвласних оку ознак благополуччя або страждання плоду.

Наша основна задача щоб з пологового будинку вийшла щаслива сім′я зі здоровою мамою та здоровим немовлям.

I am raw html block.
Click edit button to change this html

top