More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Відділення патології вагітності

     Не завжди вагітність протікає фізіологічно. При виникненні ускладнень вагітна потребує перебування в умовах стаціонару. В нашому відділенні патології Вас зустрінуть уважні високопрофесійні лікарі з лагідними руками та чуйним серцем.

    У ВПВ проводять всі види лабораторних досліджень, діагностичне обстеження проводиться на сучасному обладнанні. Для правильної постановки діагнозу допоможуть: кабінет функціональної діагностики, де визначається стан Вашого малюка за допомогою апарату УЗД, разом з Вами послухають і запишуть серцебиття плоду на кардіотокографі: експерт КТГ, діагностують можливі відхилення в роботі плаценти за допомогою доплерометрії. У відділенні працюють досвідчені клініцисти, які на підставі проведеного обстеження призначають спеціально підібраний для кожної вагітної індивідуальний план лікувальних заходів, визначається спосіб і час розродження при різній патології.

     Лікарі та акушерки допоможуть Вам впоратись з проблемами і підготуватись до пологів. Щоденно  демонструються науково-популярні фільми про грудне вигодовування, працює школа відповідального батьківства.

     У регламентовані терміни здійснюється госпіталізація пацієнток, які підлягають оперативному розродженню. Дотримуючись стандартів надання медичної допомоги, фахівці відділення знаходять індивідуальний підхід до кожної жінки, намагаючись забезпечити не тільки якісне виконання медичних процедур, а й створити психологічно-комфортну обстановку, що в кінцевому підсумку дозволяє досягти успішного результату пологів.

У пологовому будинку передбачено 3-х разове харчування.

   Ми не просто « пологовий будинок», ми ціле медичне містечко для мам і малюків! Це – певна технологія організації медичної допомоги, спрямована на збереження вагітності та народження здорової дитини.

 Відділення патології вагітності оснащено:

  • сучасними фетальними моніторами;
  • функціональними ліжками;
  • фетальним доплером;
  • експертним КТГ;
  • амніоскопом.

    Монітор, з яким ми працюємо, є експертним приладом, який дозволяє визначати параметри, пов’язані з рН крові плоду, що є «золотим стандартом» оцінки його стану.

    На відміну від звичайних апаратів, він здатен аналізувати запис вже з 26 тижня вагітності, фіксувати паралельно серцебиття плодів при багатоплідній вагітності, робити автоматичні розрахунки непідвласних оку ознак благополуччя або страждання плоду.

     У вересні 2018р. за позабюджетні кошти зроблено ремонт в оглядовій кімнаті відділення патології вагітних.

 

Далі

top