More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Візит мєра

Вітання завжди приємні! Особливо до свят!

Сьогодні, 15.06.2021, напередодні професійного  свята працівників галузі охорони здоров’я України, Дня медичного працівника, з вітанням до колективу пологового будинку завітав міський голова Запоріжжя, Буряк Володимир Вікторович.

Міський голова ознайомився з результатами проведення ремонтних робіт в закладі, перш за все з оновленими: операційною, стерилізаційним відділенням, лабораторією, з роботами щодо ремонту фасаду пологового будинку, з новим обладнанням що придбано останнім часом, зокрема за кошти з місцевого бюджету та зацікавився проблемами закладу.

І головне – керівник міста Запоріжжя привітав колектив пологового будинку з прийдешнім святом та нагородив Почесними грамотами окремих співробітників.

Володимир Вікторович висловив подяку всьому колективу за плідну віддану працю, професіоналізм, великий внесок фахівців пологового будинку у протидії COVID – 19.

Дуже приємно відчувати розуміння щодо проблем галузі та підтримку в їх вирішенні з боку міської влади та безпосередньо міського голови.

Колектив отримав вітання також з боку керівництва Дніпровської районної адміністрації.

[evp_embed_video url="https://www.gorroddom4.zp.ua/wp-content/uploads/2021/06/Безпека-мам-і-немовлят.mp4"]

top