More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Жіноча консультація № 1

Завідуч жіночої консультації № 1 – Кравченко Тамара Іванівна.

Амбулаторно-поліклінічна медична допомога жіночому населенню, яка обслуговує КЗ «Пологовий будинок № 4» надається  жіночими консультаціями. Розташовані жіночі консультації в різних місцях району обслуговування, що максимально наближає їх  до проживаного населення.

Жіноча консультація №1 розташована в Бородінському мікрорайоні по вулиці М. Чуйкова, 32, обслуговує жінок Правого берега Ленінського району. У цій жіночій консультації розгорнуто 9 лікарських дільниць.

У жіночих консультаціях функціонують:

  • кабінет патології шийки матки з сучасним обладнанням для діагностики і лікування захворювань шийки матки;
  • кабінет фізіотерапевтичного лікування гінекологічної патології;
  • денний стаціонар для надання медичної допомоги вагітним та гінекологічним хворим, які потребують цілодобового стаціонарного спостереження;
  • кабінет планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, де надається комплексна інформаційна і лікувально-діагностична допомога жінкам репродуктивного віку в підготовці до планової вагітності і профілактики небажаної вагітності, а також індивідуальний підбір контрацептивних засобів;
  • школа свідомого батьківства, де щодня проводяться заняття для сімейних пар, які очікують народження малюка і для вагітних за тижневим тематичним планом з метою підготовки до партнерських і сімейних пологів, навчання правильному харчуванню, і режиму вагітних, догляду за новонародженим і основам успішного грудного вигодовування дітей;
  • кабінет дитячого гінеколога, де можуть пройти первинне обстеження і отримати кваліфіковане консультування і необхідну медичну допомогу дівчатка-підлітки і їхні батьки з потрібних питань в плані збереження репродуктивного здоров’я дівчаток, профілактиці ранньої вагітності та запобігання захворювань, які передаються статевим шляхом, що дуже актуально для молоді.

 

Жiночi консультацiї працюють у буднi днi у 2 змiни i мають тiсний взаемозв’язок як зi стацiонарним вilдiленням пологового будинку № 4, так i з iншими лiкувальними установами мiста, що обумовлює своєчасну висококвалiфiковану медичну допомогу нашим жiнкам вiдповiдно до їх стану жiночого здоровя, з урахуванням супутнiх гострих i хронiчних захворювань.

Наш пологовий будинок є базою кафедри акушерства та гiнекологiї ЗМАПО, що дає можливiсть, за необхiдностi, лiкарям жiночої консультацiї консультувати наших пацiєнток з спiвробiтниками кафедр акушерства i гiнекологiї ЗМАПО i ЗДМУ.

Жіноча консультація оснащена обладнанням для спостереження, обстеження вагітних жінок та гінекологічних хворих (клініко – лабораторні методи УЗД, КТГ, ЕКГ, кольпоскопія та інші).

Прийом громодян:
Кравченко Т.І. - 283-67-92
середа з 10-00 до 12-00 каб.10
регістратура тел. 283-67-93

[su_custom_gallery source=”media: 3406,3405,3404,3403,3402,3401,3400,3399,3398,3397″ limit=”12″ link=”lightbox” width=”210″ height=”250″]

[su_custom_gallery source=”media: 3829″ limit=”12″ link=”lightbox” target=”blank” width=”210″ height=”250″]

top