More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Кабінет мамографії

   Проблемам, пов’язаним з раком молочної залози, сьогодні приділяється все більше уваги. На жаль, незважаючи на численні заходи та кампанії, організовані навіть на державному рівні, до цих пір ця хвороба забирає щорічно мільйони жіночих життів. Входячи в оману, жінки по всьому світу втрачають дорогоцінний час або на ігнорування симптомів, або на самолікування, що призводить до найсумніших наслідків.

    Рак молочної залози, виявлений на першій стадії захворювання, майже на 95% випадків успішно лікується. Тому багато у чому життя і здоров’я жінки залежить від своєчасного і якісного обстеження, регулярності його проходження після 40 років.

   Мамографія – це рентгенівське обстеження молочних залоз. Використання мамографiї дозволяє виявити пухлиннi утворення до їх клiтинного прояву, тобто тодi, коли їх не можна визначити при пальпацiї та дає жінці можливість повністю вилікуватися від злоякісної пухлини, скоротити час, необхідний для лікування, обмежитися видаленням лише самої пухлини, а не всієї молочної залози.

   В 2017 році за кошти бюджету мiста в пологовому будинку було встановлено сучасний цифровий мамограф. Мамографічна система VIOLA з цифровою комп’ютерною радіографією поєднує в собі сучасний дизайн і великі функціональні можливості. Такий мамограф дозволяє отримати точні діагностичні знімки при низькій дозі опромінення, яка дорівнює 0,15 мкЗв/год.

    Не потрібно лякатися мамографії. Обстеження безпечне. Ускладнень та патологiчних реакцiй не буває. Ця процедура виконується досить швидко: займає 15­ – 20 хвилин і не  супроводжується дискомфортом. Вас попросять встати перед мамографом, спеціально навчений фахівець – рентгено­лаборант розмістить молочну залозу між двома пластмасовими пластинами. При цьому жінка протягом кількох секунд відчуває легку компресію молочних залоз, яка необхідна для отримання високоякісних знімків. Мамограма (знімок) робиться для кожної молочної залози в двох проекціях (прямій та косій). В результаті виходить 4 знімки.

   В кабінеті мамографії працюють досвідчені лікарі: к.м.н. Семенцов Олександр Сергійович, доцент кафедри променевої діагностики зі стажем роботи більш 30 років; Шапаренко Микола Григорович, лікар-рентгенолог зі стажем роботи 20 років,  які проаналізують ваші знімки, та нададуть письмовий аналіз   про стан здоров’я ваших молочних залоз. За необхідністю в нашому пологовому будинку можна отримати додаткову консультацію у лікарів першої або вищої категорії.

    Любі жінки, пам’ятайте: чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на виживання і виліковування.

    Кабінет мамографії працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 без перерви, вихідні дні: субота, неділя та святкові дні.

Довідки за телефоном: (061)224 36 35, (061)224 36 37.

 

[su_custom_gallery source=”media: 3794,3795″ limit=”12″ link=”lightbox” target=”blank” width=”210″ height=”250″]

20191114_102127

top