More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Кабінет пренатальної діагностики

Ультразвукова діагностика – є однією з найточніших, інформативних, сучасних і технологічних методик досліджень в акушерстві та гінекології.
Сам датчик приладу УЗД працює на подачу сигналу менше одного відсотка часу, в основному він приймає сигнал. Саме тому ультразвукова діагностика вважається однією з найбезпечніших методів діагностики, не тільки для самої жінки, але і для ще не народженого малюка, і може застосовуватися неодноразово.
У нашому пологовому будинку кабінет ультразвукової діагностики розташовується на 1-му поверсі пологового будинку і оснащений надсучасним діагностичним апаратом експертного класу ESAOTE SEVEN 2016 р.
У нашій клініці Вам доступні найбільш ефективні з нових технологій УЗД-діагностики.

Гінекологічне УЗД.

 

  • УЗД гінекологічне трансвагінальне. На сьогоднішній день є «золотим» стандартом в комплексному гінекологічному огляді жінки. Трансвагінальне гінекологічне УЗД уточнює тип патології: зміни в анатомії, наслідки гормональних розладів, запальні процеси і процеси кістоутворення, пухлини і причини безпліддя. На відміну від трансабдоминального УЗД, цей вид гінекологічного обстеження не потребує наповненого сечового міхура.
  • Трансабдомінальне гінекологічне УЗД (через живіт) має більш низькі діагностичні можливості в порівнянні з вагінальним. Застосовується, в основному, при неможливості провести трансвагінальне обстеження. Має значні незручності через необхідність обов’язкового наповнення сечового міхура. Для проведення цього виду УЗД за 2 години до дослідження випийте не менш 1 літра негазованої рідини
  • Менструація або кров’янисті виділення можуть перешкодити розглянути внутрішню частину матки, але якщо мета УЗД оцінка стану стінок матки або яєчників, то можна робити УЗД і під час менструації. Гінекологічне УЗД бажано проходити в першу фазу менструального циклу (7 – 8 день від початку менструації), так як саме в цей період обстеження буде найбільш інформативним. Жінкам в періоді менопаузи проходити обстеження можна в будь-який день місяця.


УЗД в акушерстві

 

  • І триместр. УЗД в І триместрі вагітності необхідно пройти в період з 11 тижнів. 1 дн. по 13 тижнів 6 днів. вагітності. У цей період УЗД проводять для встановлення точного терміну вагітності, виявлення грубих пороків розвитку плода, вад скелета, центральної нервової системи, кінцівок. Виявляються первинні хромосомні патології, які вже в іншому терміні вагітності можуть не діагностуватися.
  • ІІ триместр. УЗД у ІІ триместрі вагітності необхідно пройти в період з 18 по 21 тиждень вагітності. В ході обстеження лікар робить безліч вимірів, які виявляють або виключають вади розвитку внутрішніх органів і систем, оцінюється пропорційність розвитку плода і чи відповідає розмір плода встановленому терміну вагітності. Лікар проводить визначення ультразвукових хромосомних маркерів. У цей період можна визначити стать майбутньої дитини.
  • IІІ триместр. Терміни проведення УЗД в ІІІ триместрі вагітності визначають індивідуально. УЗД в зазначеному терміні важливо з точки зору підготовки до пологів. УЗД в цей період необхідно для виявлення вад розвитку плоду на пізніх термінах вагітності, робиться оцінка рухової активності плода, оцінюється пропорційність розвитку, визначається маса майбутньої дитини і його стан на момент огляду.

Визначення біофізичного профілю плода – це комплексна оцінка даних УЗД в реальному часі, що дозволяє судити про стан плода. Проводиться визначення біофізичного профілю після 30 тижнів в процесі обстеження УЗД.

Біофізичний профіль плода включає кілька параметрів (дихальні рухи, рухи плода, тонус плода, оцінка кількості навколоплідних вод, плацента, КТГ).

Доплерометрія в акушерстві

Доплерометрія є методом пренатальної діагностики і являє собою різновид ультразвукового дослідження. Дана процедура нешкідлива і безболісна як для плода, так і для матері. Проводиться дослідження окремо або одночасно з УЗД. За допомогою доплерометрії оцінюється стан судин системи мати-плацента-плід. Доплерометрія при вагітності дає можливість визначити швидкість і напрямок кровотоку в судинах плода, пуповини і матки. Доплерометрія може виявити такі ускладнення і захворювання, як відшарування плаценти, обвиття пуповиною, порушення функцій судин плаценти, пороки серця плоду та ін. Акушери рекомендують своєчасно проводити доплерометрію, коли порушення слабо виражені, немає ускладнень. Перші терміни досліджень 20-24 тижні, це дозволяє виявити гестоз, внутрішньоутробну гіпоксію, затримку розвитку плода. Планове дослідження на 30-34 тижні для загальної оцінки стану плода. Чим раніше вдасться виявити порушення кровотоку, тим легше буде їх усунути і, тим самим, уникнути ускладнень.

 

Фолікулометрія.

Фолікулометрія – вид ультразвукової діагностики, який проводиться з 11-13 день менструального циклу, метою якої є відстеження зростання фолікула і наявність овуляції. Фолікулометрія проводиться кілька разів в зазначені дні циклу, певним лікарем-діагностом. Ця процедура дозволяє підтвердити повноцінність або неповноцінність дозрівання яйцеклітин для зачаття. Фолікулометрія – ефективний і надійний спосіб визначення овуляції, її рекомендують пройти жінкам, з діагнозом безпліддя або порушеннями менструального циклу.

 

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз, на сьогоднішній день, є найбільш доступним, безпечним, безболісним і досить інформативним методом діагностики захворювань молочних залоз. Проводити УЗД молочних залоз обов’язково як мінімум один раз на рік, навіть в тих випадках, коли клінічні прояви і скарги відсутні. Найбільш ефективним є на 7-10 день менструального циклу. Відсутність шкідливого випромінювання дозволяє проводити УЗД грудей в будь-якому віці, навіть у вагітних жінок і матерів-годувальниць.

Ультразвукове дослідження молочних залоз рекомендується жінкам до 45 років, а також в старшому віці як доповнення до мамографії з метою уточнення діагнозу.

Перевага методу УЗД молочних залоз полягає в тому, що він дозволяє лікарю побачити всі ділянки молочної залози розташовані поблизу грудної стінки або важкодоступні для рентгенівського дослідження.

Цей метод діагностики вивчає, уточнює і спостерігає в динаміці анатомічні особливості, гормональні порушення (мастопатія), процеси утворення пухлин і кіст в молочній залозі. За допомогою цього обстеження у лікаря є можливість відстежувати результати як консервативного, так і оперативного лікування.

УЗД нирок і сечового міхура

УЗД нирок оцінює анатомічні особливості (форму, розташування) нирок, визначає наявність конкрементів і їх вплив на стан нирки. Обстеження дозволяє виключити наявність вогнищевих змін в нирках (пухлин, кіст), оцінити зміни структури нирок на тлі хронічних запальних процесів і оцінюється рухливість нирок, яка може бути обмежена при запаленнях.

УЗД сечового міхура – діагностичний метод високої точності, що дозволяє отримати повну інформацію про стан сечового міхура, оцінити його обсяг, розміри, стінки, контури, обсяг залишкової сечі після сечовипускання, а також дослідити тканини, що оточують сечовий міхур. Обстеження дозволяє виключити наявність дивертикулів стінки сечового міхура і новоутворень в просвіті сечового міхура (пухлин, конкрементів).

УЗД нирок виконується натщесерце і з повним сечовим міхуром.

УЗД щитовидної залози

Ультразвукове обстеження щитовидної залози дозволяє вивчити розташування, розміри і структуру щитовидної залози. Застосовується для виявлення гіпо – та гіперфункції щитовидної залози, гострого або хронічного тиреоїдиту (запалення щитовидної залози), кіст, вузлів щитовидної залози та інших патологій. Якоїсь спеціальної підготовки цей вид обстеження не потребує.

Також кабінет оснащений кардіомонітором експертного класу для проведення моні торування стану в/утробного плоду та дає можливість своєчасно діагностувати в/утробну гіпоксію плоду.

[su_custom_gallery source=”media: 3834,3835,3836,3837″ limit=”12″ link=”lightbox” target=”blank” width=”210″ height=”250″]

top