More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Об’єктове навчання

Об’єктове навчання в КНП «Пологовому будинку №4» ЗМР

Згідно план – графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях у 2021 році, майстром виробничого навчання Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД I категорії Камілою Шпак в травні були проведені інструктивно-методичні заняття та цільові інструктажі з керівним складом та посередниками, призначеними на період проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту КНП «Пологового будинку №4».

Спільно з керівником навчання було визначено його тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації (пожежі)». Подальше навчання проводилось у контексті визначеної теми.

Навчання проведено з урахуванням вимог керівних документів та згідно наказу Міністерства внутрішніх справ України від 28 листопада 2019 року № 991 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту».

Під час підготовчого періоду були проведені інструктивно – методичні заняття з вивчення порядку організації та проведення спеціального об’єктового навчання. В ході проведення інструктажів були розглянуті загальні вимоги щодо знаків безпеки, позначень, що використовуються при імітації на навчальних місцях, особливості рекогносцировки навчально – виробничої бази для проведення практичних заходів тощо.

Завдяки планомірній та завчасній підготовці навчання пройшло організовано. Учасники відпрацювали практичні заходи при виникненні пожежі та проведенні евакуації в безпечну зону.

По завершенню навчання було проведено розбір дій учасників, виявлено недоліки та порядок їх усунення.

Майстер виробничого навчання

Запорізьких територіальних курсів

ЦЗ та БЖД І категорії

Каміла Шпак

top