More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Міссія COVID-19

 

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ м. ЗАПОРІЖЖЯ та ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ!

Повідомляємо, що станом на 01.06.2021 року згідно до Розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 01.06.2021 №45 «Про визначення переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2»

КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР завершив свою важливу місію щодо надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим всього запорізького регіону

з COVID – 19

та відновив роботу в плановому режимі!

Починаючи з березня 2020 року в нашому закладі надана допомога майже 2000 жінкам, багато з яких були в дуже важкому стані, перебували на штучній вентиляції легень, проліковано 101 пацієнтку з коронавірусною пневмонією, 82 жінки з COVID-19 – народили в нашому пологовому відділенні, виявлено 3 випадки вродженої коронавірусної інфекції у новонароджених.

Коли ми починали – в світі не було досвіду щодо лікування вагітних з коронавірусною хворобою, їх пологорозродження. Не було алгоритмів лікування новонароджених та гінекологічних хворих. Наші фахівці набували цей непростий досвід самостійно та переймаючи найкращі світові рекомендації. За цей період ми стали більш впевненими, зрілими та досконалими. В пологовому будинку значно покращилася матеріально – технічна база: придбано найсучасне обладнання, серед якого – апарати ШВЛ, рентген – системи для дорослих та новонароджених, слідкуюча апаратура, функціональні ліжка, інкубатори для новонароджених, лабораторні аналізатори, ультразвукові апарати експертного класу тощо. Деякі з них є унікальними та не мають аналогів в Запорізькому регіоні. Побудовані сучасні системи вентиляції, киснезабезпечення та освітлення. Проводяться ремонти та дооснащення операційних блоків, відділення інтенсивної терапії, пологових залів, боксів, вдосконалюється дизайн, закуповуються нові меблі.

В нас працюють висококваліфіковані фахівці різних медичних спеціальностей.

Це все – запорука здоров’я, безпеки та комфорту наших пацієнтів.

В нашому закладі Вам гарантовані – якість медичної допомоги європейського рівня, вільний вибір лікаря, повага до прав пацієнтів, доброзичливість, конфіденційність.

Наша команда завжди готова допомогти!

 

 

top