More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

У Запоріжжі для майбутніх батьків провели освітній захід

Галявина поблизу четвертого пологового будинку перетворилась на відкритий простір для відпочинку та спілкування. Десятки майбутніх мам та татусів зібралися тут, аби дізнатись все про новонароджених. Серед гостей заходу і жителька Запоріжжя Анна. Зазначає, хоч вже має досвід у вихованні малечі, бо має старшого сина, під час лекцій почула багато нового. Дізналась і про умови роботи пологового будинку.

Під час лекції медики розповідали, як підготуватися до відповідального моменту, доглядати за немовлям. Також говорили про умови перебування у пологовому.

Окрім цього, волонтери нагадали про небезпеку ВІЛ, а ще безпосередньо на місці можна було пройти швидкий тест на вірус імунодефіциту.

Влаштовувати такі пізнавальні заходи для майбутніх батьків вже стало традицією у пологовому будинку №4, зазначають медики. Та додають: для них найголовніше заспокоїти породіллю перед пологами та налаштувати на позитив. Тому, окрім лекцій, для гостей свята запросили аніматорів і влаштували невеличкий концерт.

У пологовому будинку обіцяють і надалі влаштовувати такі пізнавальні заходи для майбутніх мам та татусів. У свою чергу відвідувачі пікніка зазначають, тепер знають про батьківство трохи більше і мають намір використовувати ці знання вже на практиці.

[evp_embed_video url="https://www.gorroddom4.zp.ua/wp-content/uploads/2021/08/На-часі-У-Запоріжжі-для-майбутніх-батьків-провели-освітній-захід-06.08.2021.mp4"]

top