More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Акушерське відділення

Завідувач акушерського відділення – Шакалова Тамара Миколаївна.

 

Акушерське відділення – серце нашого акушерського стаціонару. В акушерському відділенні з’являються на світ  Ваші діти. Відділення максимально оснащено сучасним медичним обладнанням для безпечного і дбайливого розродження (новітні функціональні ліжка для пологів – трансформери, монітори для дорослих і для плода, апаратура для надання екстреної реанімаційної допомоги,сучасні системи освітлення та киснєпостачання у пологових залах та операційних.

Завдання акушерського відділення – це забезпечення народження здорової дитини при збереженні здоров’я матері.

В акушерському відділенні надають весь спектр високотехнологічної акушерської допомоги, яка поєднує в собі традиції класичного акушерства з новітніми перинатальними технологіями. Допомога під час пологів проводиться з використанням безпечних сучасних технологій: партнерські пологи, мінімальне використання медикаментів під час пологів, вільний вибір положення тіла під час пологів, не медикаментозні методи знеболення пологів. З цією метою наш пологовий блок обладнаний акушерськими стільчиками, м’якими килимками, душовими кабінами, ваннами. У пологах застосовується масаж, дихальні вправи, безперервна підтримка медичним персоналом і близькими людьми. Активна поведінка породіллі в першому періоді пологів зменшує болючість переймів і прискорює процес пологів.

У другому періоді пологів під час народження дитини породілля разом з акушером може вибрати положення в якому вона буде народжувати, зручне для неї і малюка.

Пологи проходять в індивідуальних пологових залах.

Запорукою успіху пологів є психологічний комфорт і спокій жінки, що народжує і в цьому їй можуть допомогти тільки рідні близькі люди.

Ми практикуємо партнерські пологи. Але для того, щоб чоловік під час пологів був не просто спостерігачем, а партнером і помічником, необхідна  вчасна спільна підготовка до пологів, а також навчання сімейної пари на заняттях в «Школі партнерських пологів» і, якщо є бажання, безпосередньо в пологовому залі.

Персонал акушерського відділення підібраний зі складу висококваліфікованих працівників: більшість лікарів мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, акушерки мають великий досвід роботи за фахом і вищу кваліфікаційну категорію.

Крім трьох чергових лікарів акушерів в акушерському відділенні цілодобово несе чергування на дому (на випадок раптово виниклої екстреної патології, що вимагає додаткової допомоги в пологовому будинку) лікар вищої категорії. Крім того, чергова бригада акушерського відділення при необхідності в будь-який час може залучити до допомоги всі служби. Все це дозволяє здійснювати допомогу породіллі в самих невідкладних випадках.

Під час пологів застосовуються різні види знеболювання з урахуванням стану породіллі і плоду. З метою знеболювання пологів широко використовується тривала епідуральна аналгезія, яка має високий знеболюючий ефект, що не пригнічує вплив  на пологову діяльність, стан матері та плоду. Епідуральну аналгезію проводять висококваліфіковані лікарі анестезіологи, які досконало володіють цією методикою.

В акушерському відділенні особлива увага приділяється технологіям, які забезпечують безпеку для новонародженого. Тепловий захист новонародженого починається ще до народження – дотримується температурний режим в пологовому залі. Відразу після пологів, при відсутності протипоказань, новонароджена викладається на живіт матері, щоб йому було тепло і комфортно, щоб він відчував биття її серця і дивився в рідні очі.

Грудне вигодовування починається в пологовому залі. Коли дитина проявляє ознаки готовності, його прикладають до грудей. Правильно прикладати дитину до грудей жінку навчає акушерка пологового залу, дитячий лікар. Строго дотримується принцип спільного перебування матері і дитини.

В акушерському відділенні нашого пологового будинку є тепло будинку, комфорт умов перебування і уважний персонал, готовий підтримати Вас у найважливішу мить буття.

Колектив акушерського відділення завжди радий зустрічі з пацієнтами і готовий професійно надати Вам допомогу в пологах.

 

Оснащення акушерсього відділення:

  • багатофункціональні ліжка – трансформери для проведення пологів;
  • сучасні фетальні монітори;
  • обладнання для надання невідкладної медичної допомоги матерям та новонародженим ( вакуум система «Ківі», транспортні кювези, системи для обігріву і надання невідкладної допомоги новонародженим)

На першому і третьому поверхах знаходяться післяпологові палати, в які надходять матусі через 2 години після пологів з пологового залу або з палати інтенсивної терапії після операції кесаревого розтину. Палати, в яких знаходяться жінки після пологів, можуть бути одно -, двох -, три – або чотиримісні, обладнані всім необхідним для комфортного перебування матері і дитини. Післяпологові палати відділення просторі, світлі. Все націлене на створення затишної, домашньої обстановки: заспокійливі тони, уважний персонал – благотворно впливають на настрій мами і її малюка. Тут не так тихо – можна почути життєрадісні крики новонароджених діток або побачити щасливих матусь.

У відділенні є палати підвищеної комфортності. Ці палати мають індивідуальний туалет, душ, телевізор, Wi-Fi. У коридорах затишно – красиві штори, м’які дивани, телевізор в холі, ваги, сучасні меблі. Атмосфера тут настільки приємна і затишна, що мимоволі виникає відчуття спокою і захищеності. Комфортні умови створені для всієї родини відразу після пологів.

При спільному перебуванні мама і дитина перебувають разом цілодобово. Мамі пояснюється, як доглядати за новонародженим, як правильно годувати і т.д.

Щодня проводиться лікарський обхід акушера-гінеколога і дитячого лікаря, під час якого лікар і проводить огляд, бесіди з пацієнтками, розповідають про перебіг післяпологового періоду, гігієну, контрацепції, про необхідні заходи після виписки зі стаціонару.

У післяпологовому періоді акушерки і лікарі відділення проводять роз’яснювальну роботу зі спостереження і догляду за молочними залозами в стаціонарі і домашніх умовах і питань підтримки лактації, правилам особистої гігієни в післяпологовому періоді. Персонал нашого відділення допоможе Вам при становленні лактації.

Післяпологові палати розташовуються на двох поверхах, на кожному знаходиться пост чергової акушерки, дитячої медсестри.

Акушерки здійснюють спостереження і обробку післяопераційних швів, при показаннях виконують ін’єкції і інші маніпуляції.

На кожному поверсі знаходиться буфет для жінок. Запрошення до прийому їжі відбувається в певні години, так як це пов’язано з роботою кухні.

В акушерському відділенні кваліфікований лікарський і середній медичний персонал забезпечує всю необхідну своєчасну допомогу всім породіллям, які перебувають у відділенні. При необхідності консультують психологи та соц. робітники.

Виписують жінок після неускладнених пологів на 2-4 добу, після кесаревого розтину – на  6-7 добу. Виписка з новонародженим проходить у “Виписній кімнаті”, де можуть бути присутніми близькі родичі. Під час виписки бажаючим проводиться фото та відеозйомка, виписується свідоцтво про народження спеціалістами РАГСХ.

Після виписки зі стаціонару всім породіллям може бути надана цілодобова консультивна допомога та лікувальна діагностика в разі необхідності  у нашому пологовому будинку.

 

[su_custom_gallery source=”media: 3804,3805,3806,3807,3808,3809″ limit=”12″ link=”lightbox” target=”blank” width=”210″ height=”250″]

 

 

top