More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!
Please or Register to create posts and topics.

Домашні пологи

800x600

Normal
0

false
false
false

RU
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Обычная таблица";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman",serif;}

Шановні жінки!

   Останнім часом почастішали випадки пологів на дому. Пологи вдома у більшості випадків призводять до ускладнень і, як правило, закінчуються у лікарні. Фахівці не бачать жодних "плюсів" у такій практиці.

    Пологи вдома – це небезпечно як для мами, так і для новонародженої дитини.

   Акушерство – наука блискавично прийнятого рішення. Іноді для того, аби врятувати дитину, не можна втратити жодної секунди. Адже наслідками втраченого часу є проблеми зі здоров'ям новонародженого, а іноді навіть і його смерть.

   У всіх розвинутих країнах справді є пологи на дому. Різниця лише у тому, що там вони проводяться висококласними спеціалістами, професійними лікарями. У Європі й США відсоток таких пологів досить значний. Просто там їх зробили законними й максимально безпечними. Пологи приймають акушери, які мають відповідні ліцензії, а під вікном породіллі весь час чергує реанімобіль, оснащений незрівнянно краще за нашу "Швидку", готовий стати міні-операційною прямо на місці, а в разі потреби швидко доставити в стаціонар. Вони проводять пологи на дому, розраховуючи, що у разі виникнення проблем, у них є 4-5 хвилин, щоб доправити жінку, яка народжує, до лікарні. Лікарня на той момент уже є підготовленою. Там розвернуто операційну і перебуває бригада лікарів, які знають, що десь тривають пологи на дому.

   В Україні ж, на жаль, пологи на дому проводяться непрофесіоналами. Людьми, які після появи певних проблем, просто зникають і не несуть за це жодної відповідальності.

   Кожен лікар, що приймає пологи, несе відповідальність за два життя. Тому медик, коли він приймає пологи, повинен мати можливість прогнозувати. У лікарів є такий вислів: "Усі знають, як починаються пологи, та мало хто знає, як вони закінчаться". Тобто фахівець не може передбачити всі наслідки і ускладнення, які можуть виникнути протягом пологів.

   Приблизно 50% жінок, що народжують вдома, не перебувають на обліку і жіночій консультації. Таким чином, говорити про прогнозування процесу пологів дуже важко. Тому коли жінка потрапляє до профільного закладу, лікарі, частіше за все, стикаються з проблемою, яку вони не знають. А це дуже важко, адже рішення доводиться приймати швидко, швидко здійснювати якісь втручання. На жаль, 90% жінок, яких доправляють до лікарні після домашніх пологів – ускладнені.

   Ускладнення бувають різними. Передусім – це кровотечі. Тут рахунок іде на секунди.

   Можуть початися різні запальні процеси через відсутність удома необхідних умов для народження дитини.

   Це різного роду травми пологових шляхів, які найчастіше виникають під час перших пологів. У медичному закладі їх іноді можна уникнути.

   Можливість таких ускладнень дуже важко прогнозувати, і жінка, народжуючи вдома, а також ті, хто знаходяться поряд з нею, не можуть побачити ці ускладнення та адекватно надати медичну допомогу.

   Кожна майбутня матуся хоче, аби її маля народилося у дружніх умовах. Крім того, для породіллі важливий комфорт під час цього процесу. Щоб можна було народжувати у тій позі, в якій це зручно, щоб можна було їсти, пити, можна було тримати за руку людину, яку вона хоче бачити саме у цей момент.

   На сьогоднішній день майже будь-яка пологово-допоміжна установа має можливість забезпечити доволі комфортні умови для породіллі.

    Крім того, навіть якщо вагітність пройшла гарно і без ускладнень, навіть якщо відмінно пройшли пологи, не варто забувати, що не всі пологи закінчуються народженням здорової дитини.

    Маленька новонароджена дитина – це не просто маленька людина. У неї є певні особливості дихальної та серцево-судинної системи. Є також певний процес її перебудови.

    У малюка є певний період адаптації, який триває від двох годин до трьох діб. До прикладу, перебудова саме серцево-судинної системи відбувається у перші хвилини життя дитини. Саме тому у пологовому будинку дитина знаходиться протягом трьох діб. Адже ті проблеми, які можуть виникнути у дитини, можуть проявитися не одразу, у перші хвилини життя. Дитина може закричати і почати їсти, але чи це крик, чи це стогін, чи правильне дихання у дитини? Про це може знати тільки лікар. За дві години ці проблеми можуть розвинутися.

    Тому пологи на дому – це небезпечно. Акушерка, яка приймає пологи, може знати як правильно допомагати під час пологів, але вона навряд чи знає, як оцінити ступінь та якість здоров'я новонародженої дитини.

    На сьогоднішній день для жінки важливо народити здорову дитину. І жінка, яка збирається народити та створити щасливу родину, має знайти для себе дружній пологовий будинок, де буде добре для неї та її дитини.

   Якщо дитина народжена у пологовому будинку – не буде жодних проблем, і батьки отримають довідку одразу, після чого зможуть зареєструвати дитину у РАЦСІ.

   Звісно, кожна мама має обирати для себе сама. Утім, не варто забувати, що відповідальність за життя дитини лежить на ній. Вирішувати в даному випадку треба не тільки за себе а і за малюка. Іноді власний комфорт може коштувати дуже дорого, як для мами, так і її дитини.

    На запитання, чи існує хоча б одна перевага у "домашніх пологах", лікарі солідарні: ні. Надто висока відповідальність і надто страшними можуть буди наслідки, якщо раптом щось піде не так.

 

top