More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

4-й пологовий будинок отримав допомогу від волонтерів

У Запоріжжі реалізується низка програм, спрямованих на підтримку медичної галузі, які фінансуються за рахунок коштів бюджету міста, НСЗУ. Допомагають медзакладм і волонтери. Прикладом успішної співпраці державної та міської влади, а також представників громадськості є КНП «Пологовий будинок № 4». Сьогодні, 2 грудня, з робочим візитом у медзакладі побував секретар міськради Анатолій Куртєв. Ознайомився з його роботою й обговорив разом з керівництвом, запорізькими активістами плани подальшого розвитку пологового будинку.

За останні роки у 4-му пологовому будинку було виконано значний обсяг робіт з залученням коштів міського бюджету та НСЗУ. Так, з початку 2020 року тут розпочались масштабні роботи з поточного ремонту приміщень операційних, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, стерилізаційної, приймально-діагностичного відділення та фасаду будівлі пологового будинку. Повністю завершені роботи з киснезабезпечення. Тільки цьогоріч вартість запланованих робіт склала майже 9 мільйонів гривень, з яких більше 1,3 мільйона – кошти міського бюджету.

Вже закінчені будівельні роботи в операційному блоці гінекологічного та акушерського відділень, централізованому стерилізаційному відділенні. Також відремонтовано та оновлено чотири пологові зали. Тривають роботи в палатах сімейного типу та гінекологічного відділення, що дозволить створити більш комфортні умови для перебування пацієнтів.

– Розвиток материнства та дитинства – серед пріоритетних завдань всієї країни та міста Запоріжжя зокрема. Дійсно, 4-й пологовий будинок – це сучасний медичний центр. Оглянули сучасну операційну, жіночу консультацію, яка відрилась на території медзакладу. Ми реально бачимо, що організація роботи цього пологового будинку на дуже високому ріні. Ми й надалі будемо розвивати цей напрямок, – відзначив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

Зазначимо, всі пологодопомічні заклади у Запоріжжі атестовані на звання ВООЗ, ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини». Цей високий статус свідчить про професіоналізм медиків, які в них працюють і володіють основами підтримки так званого «теплового ланцюжка», сімейних пологів та інших. Так, в одній з палат чоловік тримав на грудях новонароджену донечку, яка з’явилася на світ кількома годинами раніше шляхом кесаревого розтину.

Запоріжці теж виявляють велику активність та небайдужість у питанні допомоги міським медзакладам. Завдячуючи Міському центру допомоги та Спілці молодих християн України 4-й пологовий будинок отримав додаткове обладнання й меблі. Це 7 лікарняних ліжок, холодильник для ліків, пральна та сушильна машини, матраци, шафи й тумбочки та інші речі.

– Розуміючи, що сьогодні під час таких серйозних викликів, пов’язаних зі здоров’ям, пандемією, ми разом зі швейцарською місією «Світло на Сході», з якою співпрацюємо вже багато років, надали гуманітарну допомогу – це функціональні ліжка, медичні меблі й обладнання. З великим задоволенням робимо це вже не вперше, – розповів директор ГО «Міський центр допомоги» Дмитро Матюхін.

top