More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

C:\Users\user\Desktop\Фото\ABC_4642.jpg

Комунальне неприбуткове підприємство «Пологовий будинок №4» Запорізької міської ради

є лікувально – профілактичним закладом, який працює в режимі цілодобового надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим, новонародженим та жінкам міста Запоріжжя.

Шляхетна історія пологового будинку починається з березня – травня 1947 року, коли в Запоріжжі, на правому березі р. Дніпро, в будівлі поліклініки медичної санітарної частини Дніпробуду, на другому поверсі двоповерхової будівлі
були відкриті перші 20 –ть акушерських ліжок. У 1955 році у складі нової побудованої 9-ї міської лікарні було відкрито гінекологічне відділення на 40 ліжок, а також нова жіноча консультація по вул. Кияшко, буд. 22, на 5 – ть акушерських ділянок. Починаючи з березня 1967 року акушерсько-гінекологічну допомогу жінкам Ленінського району та й усього м. Запоріжжя почали надавати на якісно вищому і гідному рівні: саме тоді було побудоване будівлю пологового будинку №4 по вулиці Дудикіна, буд.9 та оснащене необхідним устаткуванням. За цією адресою пологовий будинок розташовується і сьогодні.
              Заклад має поважний вік, при тому на даний час в його роботі використовуються найсучасніші перинатальні технології, ендоскопічна та естетична гінекологічна хірургія тощо, в ньому працюють найкращі професіонали, ентузіасти своєї справи. Сьогодні наш колектив – це 230 однодумців. Серед них – 60 лікарів, 67 – середнього медичного персоналу. Поряд с акушерами-гінекологами, неонатологами, анестезіологами, фахівцями з УЗ-діагностики, у нас ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу естетичного хірурга, терапевта, лікаря- мамолога, рентгенолога, перинатального психолога, юриста, консультанта з грудного вигодовування, гінеколога – онколога. Поряд з визнаними корифеями працює талановита молодь. Плідна багаторічна співпраця з клінічними кафедрами Запорізької медичної академії післядипломної освіти – це найвище поєднання сучасної науки та практики.   

В КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР функціонує стаціонарний підрозділ на 90 ліжок та 3 жіночих консультації.

Стаціонар складається з: акушерського відділення з палатами сумісного перебування матері та дитини, з акушерським операційним блоком на 30 ліжок;

відділення неонатального догляду та інтенсивної терапії новонароджених;

відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок;

відділення неоперативної гінекології, патології вагітних та екстрагінетальної патології на 34 ліжка;

відділення оперативної гінекології с операційним блоком на 20 ліжок;

приймально – діагностичного відділення з клінічною лабораторією.

Жіночі консультації розташовані з урахуванням зручності для наших пацієнток: вул. Професора Толока, б.32, вул. Трегубенка, буд.13, вул. Дудикіна , буд 9.

Щорік в закладі народжується над 1500 новонароджених та проводиться по-над 2000 оперативних втручань різної категорії складності. Ми одні з перших в регіони впровадили ендоскопічні методи діагностики та лікування захворювань жіночої статевої сфери та є засновниками естетичної оперативної гінекології.

        Пологовий будинок №4 перший в Запорізькому регіоні та одним з перших в Україні, ще у далекому 1990-му році, запровадив у пологодопомічний практиці сумісне перебування матері з дитиною та сімейні пологи. А у 2005 році пологовий будинок успішно атестований на почесне міжнародне звання ВООЗ /ЮНІСЕФ «Лікарня доброзичлива до дитини», продовжує успішно працювати за програмою сімейних (партнерських) пологів і підтримки та популяризації грудного вигодовування. Починаючи з 2020 року заклад активно співпрацює з Національною службою здоров’я України, що дозволяє надавати зачну кількість медичних послуг найвищого рівня якості безкоштовно.

Колектив установи впевнено йде у майбутнє. Ми постійно вдосконалюємося. Останні 5 років для пологового будинку –це роки найбільшого розвитку, особливо у питанні переоснащення. Придбано та впроваджено в роботу унікальне медичне обладнання, завдяки якому ми маємо можливість надавати медичну допомогу на європейському рівні. В нас завжди безпечно, затишно, комфортно, доброзичливо, надійно, турботливо.

 

top