More Website Templates @ TemplateMonster.com - February04, 2013!

Мы працюємо

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Повідомляємо, що з 01.06.2021 року КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР завершив свою важливу місію щодо надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим всього запорізького регіону

з COVID – 19

та відновив роботу в звичайному режимі!

Починаючи з березня 2020 року в нашому закладі надана допомога майже 2000 жінкам, з яких 178 – були в дуже важкому стані, 82 жінки з COVID – 19 – народили в нас.

Коли ми починали – не було досвіду щодо лікування вагітних з коронавірус

ною хворобою, їх пологорозродження, лікування новонароджених, гінекологічних хворих в Україні. Колектив набував цей непростий досвід самостійно. За цей період ми стали більш впевненими, зрілими. В нас значно покращилася матеріально – технічна база, придбано багато найсучасного обладнання, серед якого – апарати ШВЛ, рентген – системи для дорослих та новонароджених, слідкуюча апаратура, функціональні ліжка, інкубатори для новонароджених, лабораторні аналізатори, ультразвукові апарати «експертного класу» тощо. Деякі з них є унікальними та не мають аналогів в Україні. Побудовані сучасні системи вентиляції та киснезабезпечення. Проводяться капітальні ремонти та дооснащення операційного блоку, відділення інтенсивної терапії для дорослих, пологових залів. На теперішній час проводяться ремонти окремих пологових та післяпологових боксів, відновляться дизайн та меблі. Прийнято на роботу висококваліфіковані фахівці, серед яких – дитячи анестезіологи, рентгенологи, пульмонолог, дитячий невролог та інші.

Це все – для безпеці та комфорту наших пацієнтів.

В нашому закладі Вам гарантовані – якість медичної допомоги європейського рівня, вільний вибір лікаря, повага до прав пацієнтів, доброзичливість, конфіденційність.

Наша команда завжди готова допомогти!

top